Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Doma je tam, kde jsme se narodili, anebo tam, kde je nám dobře.
Petr Cincibuch

 

Rádi komunikujete s lidmi? Zajímají vás reality? Chcete rozhodovat o výši svého výdělku? Pokud jste odpověděli ano, hledáme vás...

Do naší nedávno otevřené pobočky přijmeme nové posily z řad zkušených, ale i začínajících realitních makléřů.

Co očekáváme?

Obchodní talent, znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, důslednost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu a v neposlední řadě loajálnost.

Co nabízíme?

Motivační program, profesní podporu, veškerá školení zdarma, žádné vstupní poplatky a příspěvky za pronájem kanceláře, odměny 50% z uzavřeného obchodu vyplácené ihned, práci v nově zrekonstruovaných kancelářích v bezprostřední blízkosti metra "C" Kobylisy, po zapracování příspěvek na dopravu a mnoho dalších bonusů.

Nevěříte?

Pokud se chcete přesvědčit a máte zájem o více informací, tak nám zašlete svůj životopis na níže uvedený e-mail, nebo volejte přímo jednatelce společnosti, která si s vámi domluví osobní pohovor.

Přijďte a přesvědčte se...

e-mail: info@realitygemini.cz

tel.: +420 728 571 877

 


RK GEMINI PRAHA s.r.o.
Čimická 522/22, 182 00 Praha 8
Mobil: +420 728 571 877, Telefon: +420 728 571 877
IČ: 274 22 224
hruskova@realitygemini.cz
www.realitygemini.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek