Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

„Domov - vždycky to budu opakovat - není prostor, ale proces. Tady se schovávám před deštěm a zimou, tady žiju,

tady trávím svůj volný čas, tady se rodí moje rodina, tady ji tvořím léty, trpělivostí a tolerancí a vůbec řadou kladných principů.

Domov je bytost.“
Miroslav Horníček

 

Naše společnost TAR PRAHA CZ, s.r.o. vznikla v roce 2006 a nyní, po deseti letech, dochází k jejímu přejmenování na RK GEMINI PRAHA s.r.o. Jsme malá, rodinná firma, ale klademe si velké cíle. V realitách se pohybujeme několik let a našim hlavním atributem je  zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Klienti nás oslovují především kvůli kompletní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni.

Mezi naše standardně poskytované služby patří kompletní právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a samozřejmostí je asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.

Díky propracovanému systému náběru nemovitostí, obsáhlé inzerci na internetu, průběžnému vzdělávání a vysokým morálním hodnotám našich makléřů, máme za sebou spoustu spokojených klientů, kteří nás i po letech opakovaně kontaktují.

Každý náš realitní makléř je důkladně proškolen a je povinen dodržovat přísný etický kodex, který upravuje jednání vůči klientům společnosti.
 

Cílem RK GEMINI PRAHA s.r.o. je odvádět naprosto perfektní práci, individuálně přistupovat ke každému klientovi a přizpůsobit vše tomu, aby služby společnosti byly dostupné pro všechny potencionální klienty.


RK GEMINI PRAHA s.r.o.
Čimická 522/22, 182 00 Praha 8
Mobil: +420 728 571 877, Telefon: +420 728 571 877
IČ: 274 22 224
hruskova@realitygemini.cz
www.realitygemini.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek