„Domov - vždycky to budu opakovat - není prostor, ale proces. Tady se schovávám před deštěm a zimou, tady žiju,

tady trávím svůj volný čas, tady se rodí moje rodina, tady ji tvořím léty, trpělivostí a tolerancí a vůbec řadou kladných principů.

Domov je bytost.“
Miroslav Horníček

 

Naše společnost TAR PRAHA CZ, s.r.o. vznikla v roce 2006 a nyní, po deseti letech, dochází k jejímu přejmenování na RK GEMINI PRAHA s.r.o. Jsme malá, rodinná firma, ale klademe si velké cíle. V realitách se pohybujeme několik let a našim hlavním atributem je  zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Klienti nás oslovují především kvůli kompletní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni.

Mezi naše standardně poskytované služby patří kompletní právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a samozřejmostí je asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.

Díky propracovanému systému náběru nemovitostí, obsáhlé inzerci na internetu, průběžnému vzdělávání a vysokým morálním hodnotám našich makléřů, máme za sebou spoustu spokojených klientů, kteří nás i po letech opakovaně kontaktují.

Každý náš realitní makléř je důkladně proškolen a je povinen dodržovat přísný etický kodex, který upravuje jednání vůči klientům společnosti.
 

Cílem RK GEMINI PRAHA s.r.o. je odvádět naprosto perfektní práci, individuálně přistupovat ke každému klientovi a přizpůsobit vše tomu, aby služby společnosti byly dostupné pro všechny potencionální klienty.


RK GEMINI PRAHA s.r.o.
Čimická 522/22, 182 00 Praha 8
Mobil: +420 728 571 877, Telefon: +420 728 571 877,
IČ: 274 22 224
hruskova@realitygemini.cz
www.realitygemini.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek